Продава 2-СТАЕН
град София, Младост 4
174 600 €
341 487.92 лв.

(2 129 €, 4 163.96 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 16:47 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 300 пъти.
Площ:
82 m2
Етаж:
3-ти от 9
Газ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Пред АКТ 16 !

ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ продава голям двустаен апартамент в новоизграждаща се жилищна сграда, с изключително висококачествено строителство от доказан инвеститор на комуникативно място, в непосредствена близост до Бизнес Парк, метро, спирки на градски транспорт, магазини, училище и детска градина.
Сградата е с акт 15 с готови тротоари, вертилкалната панировка, стълбището и асаньорите - всичко работи!

Светло, функционално жилище с хубаво изложение в нова модерна сграда перфектната инвестиция в динамичния район на Младост 4!

Имотът се състои от: дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, склад или мокро помещение, тераса.
В жилището влиза много светлина и e подходящо за живеене или отдаване на добър наем!
Отоплението е предвидено на газ, с изградена индивидуална инсталация (без котле и радиатори). Изградено е и трасе за климатична инсталация. Жилището се предлага на шпакловка и замазка.
На отделна цена се предлагат и подземни паркоместа!

ПОСЕТЕТЕ САЙТА НИ : WWW.IRIDA.BG

Обадете се сега на тел: 0878332245 и цитирайте този код: A-1897309
СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС! РАБОТИМ И В ПОЧИВНИТЕ ДНИ!

Предлагаме БЕЗПЛАТНО СЪДЕЙСТВИЕ за одобрение и получаване на ипотечен кредит за покупка на жилище при най-добри условия за Вас, чрез услугите на лицензиран кредитен консултант!
ПЕРФЕКТНО изработени и приключени документално имотни сделки!
Особености
Тухла
За контакт:
0878332245