Запис на търсенето
Критериите за търсене ще бъдат запазени в секция Филтри.
Отказ   ЗАПАЗИ в Бележника
Предимства:

Когато запишете текущия филтър за търсене във Вашият "Бележник Търсения", следващия път ще можете да стартирате същото търсене от там, без да попълвате формите за търсене отново.

Вашият "Бележник Търсения" се намира в меню Моите обяви > Бележник търсения.

СписъкСписък КартаКарта
1 - 13 от общо 13 обяви - Продава
Резултат от Вашето търсене на:
Запази филтъра
Вид имот: 2-СТАЕН,
Местоположение: област Ловеч

Средна цена на имотите в извадката: 68 184 euro
Средна цена на кв.м: 1 096 euro.
/Цените са определени чрез средно аритметично/
Средна цена на имотите в извадката: 72 249 euro
Средна цена на кв.м: 1 119 euro.
/Цените са определени чрез медианна стойност/
Продава 2-СТАЕНгр. Троян, област Ловеч
86 400 €
168 983.71 лв.
Цената е без ДДС
72 кв.м, 4-ти ет. от 6, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г., ЛЪГЪТ РЕЗИДЕНС най-модерният жилищен комплекс в Троян Директно от инвеститора. Без посредници. Бе ..., тел.: 0899987375
63 кв.м, Въведен в експлоатация, Агенция ИИВ-КОНСУЛТ предлага двустаен тухлен апартамент в гр. Троян. Градът е разположен в подножие ..., тел.: 0887163234
ул. НИКОЛА ГАБРОВСКИ 22
85 кв.м, 1-ви ет. от 5, Лок.отопл., Въведен в експлоатация, ПРОМОЦИОНАЛНА ЦЕНА 850 евро / кв.м., валидна до 30 април 2026г. Прордават се три апартамента в ..., тел.: 0886375796
ж.к.Младост-1
Продава 2-СТАЕНгр. Луковит, област Ловеч
61 600 €
120 479.13 лв.
Цената е без ДДС
77 кв.м, 3-ти ет. от 4, Лок.отопл., Въведен в експлоатация 2024 г., Апартаменти в гр.Луковит с различна площ в сграда тухлено строителство (2010г.) с издаден Акт 16. ..., тел.: 0886375796
ж.к.Младост-1
67 кв.м, 5-ти ет. от 5, Въведен в експлоатация 1970 - 1979 г., За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 481 или и цитирайте референтния номер на имота: ..., тел.: 0882817481
кв. Лозенец, ул. Златен рог 22, ет. 4, офис 7
57 кв.м, 5-ти ет. от 8, Въведен в експлоатация, Продава се апартамент в гр. Троян, ж.к. Христо Смирненски, с площ 57 кв.м, състоящ се от спалня, хол ..., тел.: 0889242536
57 кв.м, 6-ти ет. от 8, Въведен в експлоатация, 📢 Продава се апартамент в гр. Троян ж.к. Христо Смирненски 📢 🏠 Площ: 57 ..., тел.: 0892 228 880
ул.Ангел Балевски 1
56 кв.м, 8-ми ет. от 8, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г., Продава!!! Панелен апартамент, находящ се в горният край на град Троян, ж.к. 'Христо Смирненски'. Пл ..., тел.: 0877733504
42 кв.м, 1-ви ет. от 6, Въведен в експлоатация 1970 - 1979 г., Продава се имот, който се намира в гр. Троян, ж.к. 'Лъгът' и представлява следното: - Апартамент на ..., тел.: 0878208044
Троян, ул. 'Ген. Карцов' 6
47 кв.м, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г., Продава се имот, който се намира в гр. Троян и представлява следното: - Апартамент с площ 47.19 кв. ..., тел.: 0878208044
Троян, ул. 'Ген. Карцов' 6
64 кв.м, широк център , 4-ти ет. от 10, Въведен в експлоатация, 🔑 Апартамент с отлична локация в гр. Троян Предлагаме за продажба апартамент за ремонт, раз ..., тел.: 0892 228 880