Продава 2-СТАЕН
област Ловеч, гр. Троян
89 000 €
174 068.87 лв.

(1 534 €, 3 000.24 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 14:03 на 21 май, 2026 год.
Обявата е посетена 47 пъти.
Площ:
58 m2
Етаж:
3-ти от 8
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1970 - 1979 г.

Описание на имота:

Продавам апартамент с площ 58 кв.м, разположен в ж.к. Христо Смирненски, на 3-ти етаж от 8.

Жилището се състои от входно антре, кухня, спалня и дневна, две тераси, мазе и допълнителна стаичка между етажите.

Апартаментът е след основен ремонт, с вътрешна изолация, гипсокартон, теракот и ламинат. Банята е изцяло ремонтирана с подменени ВиК инсталации.

Имотът е напълно обзаведен и се продава с всички мебели, изработени по поръчка. Налични са нови електроуреди хладилник и бойлер, както и климатик.

Отоплението е локално парно на дърва. Дограмата е подменена, с изключение на тази на терасите. Входната врата е блиндирана, а интериорните врати са нови.

Апартаментът е готов за нанасяне без допълнителни инвестиции.
Особености
Панел
Асансьор
За контакт:
0878888134
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Ловеч, гр. Троян
Обява: 1b177936114612289

89 000 €
174 068.87 лв.
История на цената
(1 534 €, 3 000.24 лв./m2)

Не се начислява ДДС
0878888134
/Частно лице/ Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Ловеч, гр. Троян

Виж още имоти от гр. Троян или още Двустайни Апартаменти в гр. Троян, Ловеч
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Ловеч гр. Троян Двустайни апартаменти