Дава под Наем МНОГОСТАЕН
град Пловдив, Каменица 1
550 €
1 075.71 лв.

(4.58 €, 8.96 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:28 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 21 пъти.
Площ:
120 m2
Етаж:
4-ти от 7

Описание на имота:

Дрийм Екс Ви представя отлична възможност да наемете многостаен апартамент, разположен в Каменица 1 - един от предпочитаните райони на Пловдив.

Районът: Квартал Каменица 1 е един от предпочитаните и комуникативни райони в Пловдив, разположен в централната източна част на града. Районът разполага с отлична инфраструктура, множество магазини, училища, детски градини, паркове и заведения, които осигуряват удобство и комфорт за жителите. В близост се намират ключови пътни артерии и обществени транспортни връзки. Благодарение на удобната локация, развитата градска среда и близостта до центъра, квартал Каменица 1 е предпочитано място за живеене в Пловдив.

Жилището е с площ от 120 кв.м. и разполага с:входно антре, кухня с трапезария, хол с две легла , тераса, детска стая, спалня, детска стая, баня, тоалетна.

Имотът се предлага обзаведен, като съчетава практичност, светлина и уют. Пространството е организирано така, че да осигури максимален комфорт на бъдещите наематели.

Дрийм Екс Ви съдейства през целия процес с професионално отношение, индивидуален подход и пълна подкрепа при реализиране на Вашия нов дом.

Свържете се с нас на 0884006267 и цитирайте кода към имота: 71890517, за да превърнем търсенето на Вашия нов дом в лесен и сигурен процес.

Дрийм Екс Вашият партньор в избора на имот.
Особености
Обзаведен
Асансьор
Климатик
За контакт:
0884006267
Агенция:
ДРИЙМХ
0884006267
ДРИЙМХ logo
В imot.bg от 2026 г.
dreamx.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, ул. Дружба 3 ет.1
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем МНОГОСТАЕН
град Пловдив, Каменица 1
Обява: 2f177926930630708

550 €
1 075.71 лв.
История на цената
(4.58 €, 8.96 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Каменица 1

Виж още наеми от Пловдив или още Многостайни Апартаменти в Пловдив

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Пловдив Наеми в Каменица 1 Наеми на Многостайни апартаменти