Дава под Наем МНОГОСТАЕН
град Пловдив, Каменица 1
499 €
975.96 лв.

(5.54 €, 10.84 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 16:49 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 16 пъти.
Площ:
90 m2
Етаж:
2-ри от 3

Описание на имота:

Номер на оферта: 620849

Агенция за недвижими имоти SEVEN HILLS REAL ESTATE Co отдава под наем обзаведен многостаен апартамент, с обща площ от 90 кв.м.

Намира се в кв. Каменица 1, в район с добре развита инфраструктура, включваща супермаркети и магазини, търговски обекти, учебни заведения и бърз достъп до центъра и други по-далечни точки на града.

Апартаментът е разположен на втори непоследен етаж.

Разпределението е: хол, отделна кухня с трапезария, две просторни спални, баня с тоалетна, голяма отворена тераса и втора по-малка остъклена тераса.

Жилището се отдава напълно обзаведено и оборудвано с всички необходими електроуреди и мебели.

В наемната цена е включено и собствено паркомясто.

За повече информация и огледи, се свържете с нас на посочения телефонен номер.

Отговорен брокер: Иван Генев
Особености
Обзаведен
С паркомясто
Асансьор
Климатик
За контакт:
0876222629
Агенция:
СЕВЪН ХИЛС ИМОТИ
0876222629
СЕВЪН ХИЛС ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
sevenhills.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, гр.Пловдив,ул.Щип 28
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем МНОГОСТАЕН
град Пловдив, Каменица 1
Обява: 2f177885295806494

499 €
975.96 лв.
История на цената
(5.54 €, 10.84 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Каменица 1

Виж още наеми от Пловдив или още Многостайни Апартаменти в Пловдив

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Пловдив Наеми в Каменица 1 Наеми на Многостайни апартаменти