Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Възраждане 1
600 €
1 173.50 лв.

(6 €, 11.73 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:57 на 22 май, 2026 год.
Обявата е посетена 10 пъти.
Площ:
100 m2
Етаж:
1-ви от 5
Газ:
НЕ

Описание на имота:

Прайм Глобал Груп отдава 3-стаен апартамент за продажба в гр. Варна, кв. Възраждане 1. Имотът е с обща площ от 100 кв.м. Подходящ е за семейство. 🏢

🔹 Основни характеристики:

Тип имот: 3-стаен апартамент

Локация: гр. Варна, кв. Възраждане 1

Обща площ: 100 кв.м

Брой стаи: 3

Брой спални: 2

Брой бани: 1

Брой бани с тоалетна: 1

Асансьор: да

🔹 Разпределение:

дневна зона с място за мека мебел и трапезария

2 самостоятелни спални

баня

баня с тоалетна

функционално вътрешно разпределение с добър баланс между дневна и спална част 🛋️

🔹 Предимства на имота:

разположен в предпочитан район на Варна

удобна квадратура, подходяща за семейство

сграда с асансьор

жилище в район с добра градска инфраструктура

лесен достъп до главни пътни артерии, магазини, училища и спирки 🚍

🔹 За квартала:

Възраждане 1 е квартал с добре развита инфраструктура, удобен за целогодишно живеене и бързо придвижване до различни части на града.

В района има магазини, учебни заведения, детски площадки и удобен градски транспорт, което го прави практичен избор за семейства 👨‍👩‍👧‍👦

Код на Имота:3324
Особености
Обзаведен
Асансьор
Климатик
За контакт:
0883790106
Брокер:
Едис Кочанов
0883790106
Офис: Варна
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ПРАЙМ ГЛОБАЛ ГРУП
0883790111
ПРАЙМ ГЛОБАЛ ГРУП logo
В imot.bg от 2026 г.
primeglobalgroup.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, бул. Трети март 22Б, ет.3, офис 3
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Възраждане 1
Обява: 2d177944023585526

600 €
1 173.50 лв.
История на цената
(6 €, 11.73 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Възраждане 1

Виж още наеми от Варна или още Тристайни Апартаменти във Варна

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Варна Наеми в Възраждане 1 Наеми на Тристайни апартаменти