Дава под Наем 2-СТАЕН
град Варна, Младост 1
480 €
938.80 лв.

(11.16 €, 21.83 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:37 на 22 май, 2026 год.
Обявата е посетена 2 пъти.
Площ:
43 m2
Етаж:
3-ти от 9
Газ:
НЕ

Описание на имота:

Прайм Глобал Груп представя 2-стаен апартамент под наем в гр. Варна, кв. Младост 1.

Тип имот: 2-стаен апартамент

Локация: гр. Варна, кв. Младост 1

Без дом. любимци.

Обща площ: 43 кв.м

Брой стаи: 2

Брой спални: 1

Брой балкони: 1

Брой бани с тоалетна: 1

Сграда с асансьор

Жилището е подходящо както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

Разпределението е практично и лесно за обзавеждане според нуждите на бъдещия собственик.

Имотът предлага функционално вътрешно пространство в компактен формат, подходящ за сам човек, двойка или младо семейство.

Наличието на балкон осигурява допълнително пространство, а асансьорът е удобство за ежедневието.

Квартал Младост 1 е предпочитан район с добра инфраструктура, удобни транспортни връзки и бърз достъп до различни точки на града.

В района има магазини, училища, детски градини, спирки на градски транспорт и други удобства, необходими за спокойно ежедневие.

Код на Имота:3349
Особености
Обзаведен
Лукс
Климатик
За контакт:
0883790106
Брокер:
Едис Кочанов
0883790106
Офис: Варна
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ПРАЙМ ГЛОБАЛ ГРУП
0883790111
ПРАЙМ ГЛОБАЛ ГРУП logo
В imot.bg от 2026 г.
primeglobalgroup.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, бул. Трети март 22Б, ет.3, офис 3
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Варна, Младост 1
Обява: 2c177945705934410

480 €
938.80 лв.
История на цената
(11.16 €, 21.83 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Младост 1

Виж още наеми от Варна или още Двустайни Апартаменти във Варна

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Варна Наеми в Младост 1 Наеми на Двустайни апартаменти