Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Лагера
790 €
1 545.11 лв.

(8.98 €, 17.56 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 14:23 на 21 май, 2026 год.
Обявата е посетена 23 пъти.
Площ:
88 m2
Етаж:
6-ти от 6

Описание на имота:

100463056 Предлагам под наем 3-стаен обзаведен апартамент в ж.к. Славия, в близост до бул. Цар Борис III и метростанция Красно село.

Апартаментът се състои от хол, кухня, две спални, баня с тоалетна, отделно тоалетна и балкон. В дневната стая има монтиран климатик.
Предлага се напълно обзаведен с всичко необходимо за живеене.

Сградата има асансьор; Отдава се под наем обзаведен; ОТОПЛЕНИЕ: ТЕЦ/климатик; Има 1 балкон/тераса; Може домашни любимци; ВИД СТРОИТЕЛСТВО: панел; ГОДИНА НА СТРОИТЕЛСТВО: 1980 г.; ИЗЛОЖЕНИЕ: изток, запад; СПАЛНИ: 2; БАНИ: 1; ДОГРАМА: PVC

________________________________________________________________________________________________

Към потенциалните наемодатели!
Ако отдавате под наем подобен имот или обмисляте да го направите в близко бъдеще, моля свържете се с мен. Имам клиенти със сходен и дори по-висок бюджет, които търсят имот под наем в този район.
Ако се колебаете за размера на наема, мога да дам ориентировъчна цена по телефон или имейл и по-точна цена при оглед на място.

ОГЛЕДЪТ И КОНСУЛТАЦИЯТА СА БЕЗПЛАТНИ.

МОЖЕТЕ СЪЩО ТАКА, ДА ПОДАДЕТЕ БЕЗПЛАТНА ЧАСТНА ОБЯВА ЗА ОТДАВАНЕ ПОД НАЕМ НА ВАШИЯ ИМОТ В MIRELA.BG, БЕЗ БРОКЕР И КОМИСИОНА.
Особености
Асансьор
Обзаведен
С дом. любимци
За контакт:
0883941712
Брокер:
Аделина Къндева
0883940036
Офис: НАЕМИ
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
МИРЕЛА - СОФИЯ
02123
МИРЕЛА - СОФИЯ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2003 г.