Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Лагера
ул. Балканджи Йово
1 000 €
1 955.83 лв.

(13.33 €, 26.07 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:14 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 92 пъти.
Площ:
75 m2
Етаж:
2-ри от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Елегантен апрартамент след основен ремонт.На три минути от метростанция'Красно село'.В тих и озеленен квартал.Всички мебели и уреди са нови.ДНЕВНА-кухня МДФ/лак/ с нови вградени ел.уреди/хладилник 'Bosch', индукционни котлони 'Whirlpool', фурна 'Whirlpool' миялна 'Electrolux',пералня за вграждане'Electrolux', разтегателна маса за хранене с шест стола, диван с лежанка, секция, телевизар 'LG';СПАЛНЯ-тапицирана спалня, две нощни шкафчета, четирикрил гардероб;ДЕТСКА-тапиирано легло, бюро, скрин, етежерки;КОРИДОР-шкаф за обувки;БАНЯ С ТОАЛЕТНА-шкаф с мива, душ кабина; ТЕРАСА-масичка с два стола. Пода е на нов винил, стените на нов латекс.Блиндирана входна врата.ТЕЦ.Намира се срещу ОУ'Д-р.Петър Берон'
За контакт:
0888614141
Агенция:
ГЕЯ ООД
0888614141
ГЕЯ ООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2005 г.
geia.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул.България 53, ет. 2, офис 9
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Лагера
ул. Балканджи Йово
Обява: 2d177918208301527

1 000 €
1 955.83 лв.
История на цената
(13.33 €, 26.07 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Лагера, ул. Балканджи Йово

Виж още наеми от София или още Тристайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Лагера Наеми на Тристайни апартаменти