Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Дианабад
1 000 €
1 955.83 лв.

(9.52 €, 18.62 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:14 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 160 пъти.
Площ:
105 m2
Етаж:
1-ви от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

3-СТАЕН В ДИАНАБАД | ДО МЕТРО | С ВКЛЮЧЕНО ПАРКОМЯСТО В ЦЕНАТА

Titan Properties - офис Младост предлага тристаен апартамент под наем в ж.к. Дианабад, София.

Жилището е с площ 105 кв.м и е разположено на 1-ви етаж в нова пететажна сграда. Източното изложение осигурява приятна естествена светлина и уютна атмосфера.

Разпределение:
хол с кухненски бокс
две спални
баня с тоалетна
отделна тоалетна
две тераси

Апартаментът се предлага напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за едно домакинство.

Отоплението е на ТЕЦ, като имотът разполага и с интернет окабеляване.

Локацията е изключително комуникативна в близост до метростанция Г. М. Димитров , спирки на градски транспорт, училища, университет, аптеки, магазини и ежедневни удобства.

В посочената цена е включено паркомясто.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2172062.

Особености
Асансьор
Саниран
Обзаведен
Интернет връзка
За контакт:
0897850387
Агенция:
ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ
0897850387
ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
titanproperties.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, жк. Младост 3, бул. Александър Малинов 51, вх.1, ет.4
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Дианабад
Обява: 2d177882568231378

1 000 €
1 955.83 лв.
История на цената
(9.52 €, 18.62 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Дианабад

Виж още наеми от София или още Тристайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Дианабад Наеми на Тристайни апартаменти