Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Лозенец
600 €
1 173.50 лв.

(7.32 €, 14.32 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:00 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 526 пъти.
Площ:
82 m2
Етаж:
1-ви от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

3-СТАЕН В ЛОЗЕНЕЦ | ЮЖНО ИЗЛОЖЕНИЕ | ТОП ЛОКАЦИЯ

Titan Properties - офис Младост предлага тристаен апартамент под наем в ж.к. Лозенец, София, в предпочитан район с бърз достъп до центъра, градски транспорт, учебни заведения и множество удобства.

Жилището е с площ 82 кв.м и е разположено на първи етаж в тухлена пететажна сграда. Изложението е южно.

Разпределение:
хол
отделна кухня
две спални
баня с тоалетна

Апартаментът се предлага напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за едно домакинство. Отоплението е на ток, като разполага и с климатик и интернет окабеляване.

Локацията предлага удобен достъп до бул. Черни връх , автобусни спирки, магазини, медицински центрове и учебни заведения.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2110426.
Особености
Саниран
Обзаведен
Интернет връзка
Климатик
За контакт:
0897850387
Агенция:
ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ
0897850387
ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
titanproperties.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, жк. Младост 3, бул. Александър Малинов 51, вх.1, ет.4
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Лозенец
Обява: 2d177857280158112

600 €
1 173.50 лв.
История на цената
(7.32 €, 14.32 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Лозенец

Виж още наеми от София или още Тристайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Лозенец Наеми на Тристайни апартаменти