Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Гео Милев
ул. Манастирска
1 000 €
1 955.83 лв.

(7.3 €, 14.28 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 19:27 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 175 пъти.
Площ:
137 m2
Етаж:
2-ри от 5
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Представяме Ви изключително луксозен тристаен апартамент под наем, разположен в нова престижна сграда на ул. Манастирска, в непосредствена близост до парк Гео Милев.

Жилището е ситуирано на втори етаж и е с площ от 137 кв.м, с отлично функционално разпределение и много светлина благодарение на южното изложение. Само едната спалня е с югоизточно изложение.

Апартаментът се състои от:

огромна и просторна дневна с трапезария и кухненска част;
две комфортни спални;
две бани с тоалетни;
две тераси едната с излаз от дневната и едната спалня, а втората е към другата спалня.

От имота се открива приятна гледка към красиво озеленен и отлично поддържан вътрешен двор, осигуряващ спокойствие и уют.

Жилището е луксозно обзаведено с висок клас мебели и всички необходими електроуреди, готово за нанасяне.

Локацията е изключително комуникативна в близост до парк Гео Милев, магазини, спирки на градски транспорт и всички удобства на града.

Месечен наем: 1000 евро

За информация и огледи:
0899 301367
За контакт:
0899301367
Брокер:
Делчо Чолаков
0899301367
Офис: гр. София, ул. Брегалница 59
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
КЛАУД ХОУМС
0877530403
КЛАУД ХОУМС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
cloudhomes.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. Брегалница 59, ет. 2
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Гео Милев
ул. Манастирска
Обява: 2d177868966254083

1 000 €
1 955.83 лв.
История на цената
(7.3 €, 14.28 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Гео Милев, ул. Манастирска

Виж още наеми от София или още Тристайни Апартаменти в София

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Гео Милев Наеми на Тристайни апартаменти