Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Гео Милев
850 €
1 662.46 лв.

(10.63 €, 20.79 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 7:54 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 156 пъти.
Площ:
80 m2
Етаж:
2-ри от 6
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Здравейте!
София, разрешено за домашни любимци, възможност за парко място! На този етап, няма да работим с брокери. Апартаментът се отдава директно от собственик.

Отдаваме под наем уютен тристаен апартамент в София, с паркомясто и напълно pet-friendly условия. Домашни любимци са добре дошли, ще се радваме най-вече на куче.

Намира се до 31-во училище Бастилията , Румънското посолство, на втори етаж, тухла. Кварталът е Слатина/ Гео Милев. Ще бъде свободен за нанасяне от 15-ти юни. Отдава се обзаведен.

Жилището е с приятно и функционално разпределение: коридор, баня, отделна кухня, общо стаите са 3 (хол и две спални, като едната е преходна към хола), тераса, както и малък килер с пералня и сушилня.
Обзавеждането и електроуредите са висок клас. Има ремонтирана тераса и възможност за паркомясто. Апартаментът е освежен след ремонт през последната година. Има ТЕЦ, който ние не използваме, тъй като има климатици.

При нанасяне- наем + депозит.

Наем: 950

Търсим хора, които ще се чувстват добре тук и ще го пазят като свой дом.
Разполагаме с още снимки, които предоставяме при запитване. ?

* моля, нека агенции и брокери да не ни безпокоят, благодаря!
Особености
Обзаведен
С паркомясто
Климатик
С дом. любимци
За контакт:
0898687266
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Гео Милев
Обява: 2d177925271958248

850 €
1 662.46 лв.
История на цената
(10.63 €, 20.79 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
0898687266
/Частно лице/ Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Гео Милев

Виж още наеми от София или още Тристайни Апартаменти в София

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Гео Милев Наеми на Тристайни апартаменти