Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Витоша
1 100 €
2 151.41 лв.

(11 €, 21.51 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:28 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 196 пъти.
Площ:
100 m2
Етаж:
3-ти от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Предлагаме на Вашето внимание стилен и функционален тристаен апартамент под наем, разположен в престижния к-с Макси , кв. Витоша.

Към апартамента има гараж и външно паркомясто, включени в наемната цена.

Имотът е с площ от 100 кв.м и се състои от просторна дневна с кухненски бокс и трапезария, две комфортни спални, две бани с тоалетни и балкон.

Жилището е напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно модерно домакинство фурна с котлони, хладилник, съдомиялна машина, пералня, сушилна, телевизори и мека мебел. Отоплението е решено посредством климатици и индивидуален газов котел.

Локацията осигурява бърз и лесен достъп до бул. Симеоновско шосе и Околовръстен път, както и удобни връзки с градски транспорт. В непосредствена близост се намират супермаркети Фантастико , Кауфланд и Лидл , аптеки, магазини, заведения и всички необходими удобства за комфортен начин на живот.

Наемна цена: 1100 евро.

Такса поддръжка 45 евро на месец.

Условия за наемане: 2 депозита и наема за първия месец.

We are pleased to present a stylish and functional two-bedroom apartment for rent, located in the prestigious Maxi complex in the Vitosha district.

The rental price includes a garage and an outdoor parking space.

The property has an area of 100 sq./m and consists of a spacious living room with a kitchenette and dining area, two comfortable bedrooms, two bathrooms with toilets, and a balcony.

The apartment is fully furnished and equipped with everything needed for a modern household oven with stovetop, refrigerator, dishwasher, washing machine, dryer, TVs, and upholstered furniture. Heating is provided by air conditioners and individual gas burner.

The complex offers a peaceful and green environment, controlled access, and excellent living conditions. The location provides quick and easy access to Simeonovsko Shose Blvd. and the Ring Road, as well as convenient public transport connections. Nearby you will find Fantastico , Kaufland , and Lidl supermarkets, pharmacies, shops, restaurants, and all necessary amenities for a comfortable lifestyle.

Rental price: 1,100 EUR

Complex maintenance fee 45 EUR per month

Rental conditions: two security deposits and the first month s rent.
За контакт:
0889004001

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ЦВЕТАН ИЛИЕВ КЕМЕРОВ
0889004001
В imot.bg от 2024 г.
comfortprogroup.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, Редута
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Витоша
Обява: 2d177858892510537

1 100 €
2 151.41 лв.
История на цената
(11 €, 21.51 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Витоша

Виж още наеми от София или още Тристайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Витоша Наеми на Тристайни апартаменти