Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Изгрев
510 €
997.47 лв.

(11.33 €, 22.16 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 15:43 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 116 пъти.
Площ:
45 m2
Етаж:
1-ви от 2

Описание на имота:

Предлагаме под наем първи етаж от двуетажна къща, разположен в един от най-предпочитаните и зелени райони на София кв. Изгрев.

Жилището е уютно, функционално и подходящо за дългосрочно наемане, като предлага спокойствие, комфорт и отлична комуникация с всички ключови точки на града.

📍 Отлична локация:
Имотът се намира в непосредствена близост до Интерпред, Борисовата градина, басейн Дианабад и метростанция Жолио Кюри , което осигурява бърз и лесен достъп до центъра и всички части на града.

💼 Подходящ за:
Сам човек
Двойка
Работещи, търсещи спокойствие и удобство

📞 За повече информация и оглед: 0877004888

РЕФ.Н. 102585

🔑 Уютен дом на отлична локация в един от най-желаните квартали на София!
За контакт:
0877004888

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Кирил Бодуров
0877004888
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ДЖИ ПРОПЪРТИ
0877004888
ДЖИ ПРОПЪРТИ  logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
gproperty.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр. София 1853 кв. Челопечене, ул. Стари Искър No 35