Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Изгрев
699 €
1 367.13 лв.

(11.65 €, 22.79 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 14:48 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 74 пъти.
Площ:
60 m2
Етаж:
2-ри от 5

Описание на имота:

Предлагаме под наем светъл и функционален двустаен апартамент в един от най-предпочитаните и спокойни райони на София кв. Изгрев.

Жилището е напълно обзаведено и готово за нанасяне, подходящо за двойка, сам човек или работещи, търсещи удобство и спокойствие в близост до центъра.

✨ Основни предимства:
✔️ Просторен и светъл апартамент
✔️ Напълно обзаведен
✔️ Оборудван с всички необходими електроуреди
✔️ Функционално и удобно разпределение
✔️ Поддържана сграда и спокойна жилищна среда

📍 Отлична локация:
Имотът се намира в близост до метростанция, спирки на градски транспорт, магазини, супермаркети, заведения и паркове, с бърз достъп до централната част на града.

💼 Подходящ за:
Двойки
Сам човек
Работещи

📞 За повече информация и оглед: 0877004888

РЕФ.Н. 110102

🔑 Уютен дом в един от най-зелените и предпочитани квартали на София!
За контакт:
0877004888

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Кирил Бодуров
0877004888
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ДЖИ ПРОПЪРТИ
0877004888
ДЖИ ПРОПЪРТИ  logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
gproperty.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр. София 1853 кв. Челопечене, ул. Стари Искър No 35