Продава ПАРЦЕЛ
област София, с. Реброво
66 000 €
129 084.78 лв.

(22 €, 43.03 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:16 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена 213 пъти.
Площ:
3000 m2
Регулация:
ДА
Ток:
ДА
Вода:
ДА

Описание на имота:

Capital Property Group Ви предлага парцел в с. Реброво. Квадратурата е 3000м2, като е регулиран според чл. 19, ал. 1, т 5. от ЗУТ, за ниско жилищно застрояване. Имаме собствен водоизточник, като мястото е равнисто за района на искърското дефиле. При интерес може да се закупи и 1/2 от парцела.

Идеален избор за тези, които търсят спокойно и удобно място в близост до природа, с лесен достъп до всички необходими комуникации. Асфалтов път до парцела.

Водещ брокер - Калоян Луканов
Особености
За жил.строителство
За контакт:
0877829955
Агенция:
КАПИТАЛ ПРОПЪРТИ ГРУП
0877829955
КАПИТАЛ ПРОПЪРТИ ГРУП logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2020 г.
cpgroup.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, София, ул. Славовица 20
http://capitalproperty.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ПАРЦЕЛ
област София, с. Реброво
Обява: 1r177754056445258

66 000 €
129 084.78 лв.
История на цената
(22 €, 43.03 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област София, с. Реброво

Виж още имоти от с. Реброво или още Парцели в с. Реброво, София
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област София с. Реброво Парцели