Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
58 000 €
113 438.14 лв.,, Продава ПАРЦЕЛ, област Бургас, гр. Свети Влас
Площ: 400 кв.м, Частно лице, Регулация: ДА,
Продава ПАРЦЕЛ
област Бургас, гр. Свети Влас
Инцараки
Виж карта
58 000 €
113 438.14 лв.
(145 €, 283.60 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 18:42 на 22 април, 2026 год.
Обявата е посетена
5247
пъти.
Площ:
400 m
2
и блокирай Агенцията
16:00 ч., 18.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
16:00 ч., 18.05.2026
Описание на имота:
Прекрасен ъглов парцел с лице на две улици,с правилна квадратна форма.
За контакт:
0894033066
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
Инцараки
Обява: 1r169239688588803
58 000 €
113 438.14 лв.
История на цената
(145 €, 283.60 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0894033066
Продава ПАРЦЕЛ
700 000 €
1 369 081.00 лв.
(8303 кв.м)
област Бургас гр. Свети Влас
Продава ПАРЦЕЛ
1 146 600 €
2 242 554.68 лв.
(3822 кв.м)
област Бургас гр. Свети Влас
Продава ПАРЦЕЛ
48 000 €
93 879.84 лв.
(462 кв.м)
област Бургас гр. Свети Влас
Продава ПАРЦЕЛ
65 000 €
127 128.95 лв.
(403 кв.м)
област Бургас гр. Свети Влас
Продава ПАРЦЕЛ
105 000 €
205 362.15 лв.
(1090 кв.м)
област Бургас гр. Свети Влас
Продава ПАРЦЕЛ
1 500 000 €
2 933 745.00 лв.
(3270 кв.м)
област Бургас гр. Свети Влас
Продава ПАРЦЕЛ
3 450 000 €
6 747 613.50 лв.
(22996 кв.м)
област Бургас гр. Свети Влас
Продава ПАРЦЕЛ
1 171 000 €
2 290 276.93 лв.
(7146 кв.м)
област Бургас гр. Свети Влас
Продажби
област Бургас
гр. Свети Влас
Парцели
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: