Продава КЪЩА
град Добрич, Център
пл. Тракийски
85 000 €
166 245.55 лв.

(1 250 €, 2 444.79 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:56 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 12 пъти.
Площ:
68 m2
Двор:
154 m2
Етаж:
1
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Агенция МЕРИДИАН Недвижими Имоти има удоволствието да ви представи за продажба уютна, масивна едноетажна къща (тип близнак), разположена в изключително комуникативен район в централната част на град Добрич (в непосредствена близост до пл. Тракийски и бул. Добруджа ).
Основни характеристики:
Застроена площ (РЗП): 68 кв.м.
Дворно място: 154 кв.м. (идеална част от общо 307 кв.м.), отлично поддържано и оформено.
Разпределение:
Имотът има функционално и практично разпределение, което включва:
Входно антре и коридор;
Светла дневна с обособен кухненски бокс;
Две уютни спални;
Баня с тоалетна;
Функционално избено помещение
Подобрения и предимства:
Къщата е в много добро състояние, поддържана с грижа и готова за живеене без нужда от мащабни ремонти:
Покрив: Изцяло подновен с висококачествени керемиди Брамак ;
Дограма: Висок клас PVC дограма Rehau
Подови настилки: ламиниран паркет;
Отопление/Охлаждане: Два инверторни климатика (единият от които е висок клас подов климатик за максимален комфорт през зимата).
Локация:
Топ локация в централната част на града! На пешеходно разстояние от всичко необходимо магазини, спирки на градския транспорт, училища и основни пътни артерии.
Особености
Тухла
С преход
Обзаведен
За контакт:
0898582728
Брокер:
Мария Василева
0898582728
Офис: гр. Добрич, ул. Любен Каравелов 7, ет. 2, офис 6
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
МЕРИДИАН
0898582728, 0885565007
МЕРИДИАН logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2014 г.
meridian2014.imot.bg
Адрес:
област Добрич, гр. Добрич, ул. Любен Каравелов 7, ет. 2, офис 6 /Стария съд/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
град Добрич, Център
пл. Тракийски
Обява: 1j177918096522223

85 000 €
166 245.55 лв.
История на цената
(1 250 €, 2 444.79 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Добрич, Център, пл. Тракийски

Виж още имоти от Добрич или още Къщи в Добрич

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Добрич Център Къщи