Продава 3-СТАЕН
град Добрич, Строител
76 600 €
149 816.58 лв.

(851 €, 1 664.41 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 8:13 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 35 пъти.
Площ:
90 m2
Етаж:
2-ри от 6
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1990 г.

Описание на имота:

Продава се тристаен апартамент 90 кв.м. в гр. Добрич, ж.к. Строител в близост до ул. Боряна.
✔ Панелно строителство. Ет. 2-ри от 6. Изложение: югоизток/северозапад.
✔ Състои се от хол, две спални, отделна кухня, коридор, баня и тоалетна отделно, мокро помещение, две тераси и прилежащо избено помещение.
✔ Жилището е в добро състояние, газифицирано с монтирани радиатори във всички стаи.
✔ Стени на шпакловка и латекс, подовата настилка в стаите е с естествен дъбов паркет.
✔ Добре поддържани общи части, контролиран достъп на входа.
✔ Свободно паркиране пред блока.
✔ В непосредствена близост има магазини за хранителни стоки и плодове и зеленчуци, детска градина, училище, спирка за градски транспорт.
Особености
Панел
Асансьор
С паркинг
Обзаведен
За контакт:
0898582728
Брокер:
Мария Василева
0898582728
Офис: гр. Добрич, ул. Любен Каравелов 7, ет. 2, офис 6
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
МЕРИДИАН
0898582728, 0885565007
МЕРИДИАН logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2014 г.
meridian2014.imot.bg
Адрес:
област Добрич, гр. Добрич, ул. Любен Каравелов 7, ет. 2, офис 6 /Стария съд/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Добрич, Строител
Обява: 1c177873560720258

76 600 €
149 816.58 лв.
История на цената
(851 €, 1 664.41 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Добрич, Строител

Виж още имоти от Добрич или още Тристайни Апартаменти в Добрич

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Добрич Строител Тристайни апартаменти