Продава КЪЩА
област Велико Търново, гр. Свищов
66 400 €
129 867.11 лв.

(1 006 €, 1 967.56 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:09 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 44 пъти.
Площ:
66 m2
Двор:
442 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

'УНИКРЕДИТ БУЛБАНК' АД, чрез съдебен изпълнител извършва ПУБЛИЧНА ПРОДАН на недвижимо имущество
Описание на имота: ПОЗЕМЛЕН ИМОТ с идентификатор 65766.702.3584 по кадастралната карта и кадастралните регистри на гр. Свищов, одобрени със Заповед РД-18-10/12.02.2009г.на Изпълнителен директор на АГКК, последно изменение на КККР, засягащо поземления имот: няма данни,с адрес гр. Свищов, ул. ''54 Мински полк'' 6, с площ от 442,00 кв.м, с трайно предназначение: За друг обществен комплекс , стар идентификатор: няма, номер по предходен план: 3584, квартал 83 - А, присъседи: 65766.702.3580, 65766.702.249, 65766.702.4298, 65766.702.9646, 65766.702.63, 65766.702.9743, заедно с построената в имота СГРАДА с идентификатор 65766.702.3584.1, със застроена площ от 66,00 кв.м,брой етажи: 1, предназначение Жилищна сграда еднофамилна и заедно с цялата прилежаща и обслужваща имота техническа инфраструктура, осигуряваща нормалното му функциониране.
НАЧАЛНА ЦЕНА НА ПРОДАНТА: 66400 евро
СРОК ЗА ОГЛЕД И ПОДАВАНЕ НА ПРЕДЛОЖЕНИЯ
От 01.06.2026 До 01.07.2026
Предложения за участие в търга по изп.д. 20257250400094 се подават в Платформа за електронни публични търгове към Министерството на правосъдието с адрес: http://zapori.mjs.bg
ЗА ДОПЪЛНИТЕНА ИНФОРМАЦИЯ И СПРАВКИ-в кантората на
ЧСИ/ДСИ Виктор Георгиев рег. 725гр. В. Търновоул. ул. Васил Левски 3, ет. 2
Телефон ЧСИ: 062/65-06-29
Е-майл ЧСИ: [email protected]
всеки работен ден от 9ч. до 17ч.'
Особености
Тухла
За контакт:
062/65-06-29
Банка:
УНИКРЕДИТ БУЛБАНК
02 0000-000
УНИКРЕДИТ БУЛБАНК logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2017 г.
unicreditbulbank.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, пл.Света Неделя 7
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област Велико Търново, гр. Свищов
Обява: 1j177909896798734

66 400 €
129 867.11 лв.
История на цената
(1 006 €, 1 967.56 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Велико Търново, гр. Свищов

Виж още имоти от гр. Свищов или още Къщи във гр. Свищов, Велико Търново
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Велико Търново гр. Свищов Къщи