Продава КЪЩА
област Велико Търново, гр. Свищов
152 876.27 €
299 000 лв.

(176.40 €, 345 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 18:02 на 16 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1992 пъти.
Площ:
867 m2
Двор:
867 m2
Строителство:
Тухла,

Описание на имота:

Продавам два имота в гр. Свищов с обща площ от 867 кв.м.
Намира се на главната улица между Хан Бъчва и площат Свобода.

Имот 1:
Площ 242 кв.м - Намира се на главната улица между Хан Бъчва и площат Свобода.
Има къща /за ремонт/, допълнитена сграда и работещ магазин.
Има партиди за ток, вода и всички прилежащи документи.

Имот 2:
Намира се на улица Хан Аспарух, между Хан Бъчва и площад Свобода.
Имота е подходящ за играждане на къща (има положена плоча около 150 кв. м).
Помещение подходящо за механа с прилежащи помещения (нужен ремонт).
Има партиди за ток, вода и др.

Възможна продажба и отделно.
Налична оценка от оценители!
За повече инфомрация: Росен Димитров 0879483833
Особености
Тухла
С действащ бизнес
За ремонт
За контакт:
0879483833
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област Велико Търново, гр. Свищов
Обява: 1j168260815192416

152 876.27 €
299 000 лв.
История на цената
(176.40 €, 345 лв./m2)

Не се начислява ДДС
0879483833
/Частно лице/ Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Велико Търново, гр. Свищов

Виж още имоти от гр. Свищов или още Къщи във гр. Свищов, Велико Търново
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Велико Търново гр. Свищов Къщи