Продава КЪЩА
област Варна, с. Пчелник
160 000 €
312 932.80 лв.

(1 151 €, 2 251.16 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:36 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 152 пъти.
Площ:
139 m2
Двор:
742 m2
Етаж:
1
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Агенция ,,DF НЕДВИЖИМИ ИМОТИ''

Предлагаме Ви уютна едноетажна къща във възрожденски стил в с.Пчелник, разположена само на 30 минути с автомобил от морската столица Варна и на 10 минути от красивите плажове на Шкорпиловци.

Имотът е с площ на къщата 84 кв.м., разполага с просторна барбекю зона от 55 кв.м. и прекрасно озеленен двор с площ 742 кв.м.

Къщата е изцяло реновирана и обзаведена с внимание към детайла, съчетавайки автентичния възрожденски дух с удобствата на съвременния живот.

Красиви цветни градинки

Дворното пространство е отлично поддържано и функционално организирано в различни уютни кътове, свързани помежду си с каменни пътеки.

Каменна пътека с арка, обвита в рози, отвежда до впечатляващата барбекю зона и създава усещане за спокойствие, уют и романтика.

Имот, подходящ както за целогодишно живеене, така и за ваканционен дом сред природа, тишина и чист въздух.

За удобство при организиране на оглед, агенцията разполага с ключ.

Реф.номер: 11835

Офертна цена: 160 000 евро

Резервация и информация: тел 0887840363
За контакт:
0887840363
Агенция:
ДФ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
0887840363
ДФ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ logo