Продава КЪЩА
област Варна, с. Приселци
410 000 €
801 890.30 лв.

(2 356 €, 4 607.94 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 17:16 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 134 пъти.
Площ:
174 m2
Двор:
1079 m2
Етаж:
1
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2021 г.

Описание на имота:

Агенция 'DF недвижими имоти' Ви предлага за продажба модерна еднофамилна къща, разположена в предпочитаната част на с. Приселци.

Основни характеристики на имота
Двор: 1 079 кв.м равен, ограден, с възможност за озеленяване и допълнително застрояване;
ЗП: 174 кв.м и РЗП: 174 кв.м.
Година на въвеждане в експлоатация: 2021 г.
Гараж: 45 кв.м подходящ за два автомобила или автомобил + склад
Веранда: 22 кв.м просторна, подходяща за барбекю и зона за почивка
Термопомпа + климатици във всяка стая
Хидрофор,Септична яма: 45 куб.,Видеонаблюдение
Основна мазилка турбозол

Дневна зона
Всекидневна: 48 кв.м светла, просторна, с възможност за обособяване на трапезария и кът за релакс. Веранда: преход от дневната към двора;

Спални
Три спални, като едната спалня е със самостоятелен санитарен възел, останалите две спални са просторни и удобни;

Санитарни помещения
Отделна баня с тоалетна: 5 кв.м
Самостоятелен санитарен възел към родителската спалня;

Складови и помощни помещения
Килер: 5 кв.м
Котелно: 5 кв.м
Коридор: 16 кв.м с голям, удобен, вграден гардероб;

Допълнителни предимства
Енергийно ефективно отопление-термопомпа;

Голям двор с потенциал за басейн, барбекю зона или допълнително застрояване.

тел: 0885 837308
Особености
Тухла
С гараж
Обзаведен
За контакт:
0885837308
Агенция:
ДФ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
0887840363
ДФ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ logo
В imot.bg от 2023 г.
dfproperties.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул. Стефан Караджа 8