Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
95 000 €
185 803.85 лв.,, Продава КЪЩА, област Благоевград, с. Годлево
Площ: 120 кв.м, Частно лице, Тухла, Въведен в експлоатация 1970 - 1979 г.,
Продава КЪЩА
област Благоевград, с. Годлево
Виж карта
95 000 €
185 803.85 лв.
(792 €, 1 549.02 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 9:10 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена
302
пъти.
Площ:
120 m
2
Двор:
800 m
2
Строителство:
Тухла,
Въведен в експлоатация
1970 - 1979 г.
Моята бележка
(видима само за Вас)
Моята оценка
(видима само за Вас)
Съобщи за нередност
и блокирай Агенцията
19:50 ч., 17.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
19:50 ч., 17.05.2026
За контакт:
0878555886
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
област Благоевград, с. Годлево
Обява: 1j177341511093569
95 000 €
185 803.85 лв.
История на цената
(792 €, 1 549.02 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0878555886
Продава КЪЩА
185 000 €
361 828.55 лв.
(263 кв.м)
област Благоевград с. Градево
Продава КЪЩА
312 000 €
610 218.96 лв.
(156 кв.м)
област Благоевград гр. Банско
Продава КЪЩА
180 000 €
352 049.40 лв.
(181 кв.м)
област Благоевград с. Лозеница
Продава КЪЩА
210 000 €
410 724.30 лв.
(115 кв.м)
област Благоевград гр. Банско
Продава КЪЩА
181 500 €
354 983.15 лв.
(250 кв.м)
област Благоевград с. Долно Драглище
Продава КЪЩА
38 000 €
74 321.54 лв.
(126 кв.м)
област Благоевград с. Ключ
Продава КЪЩА
130 000 €
254 257.90 лв.
(105 кв.м)
област Благоевград гр. Банско
Продава КЪЩА
420 000 €
821 448.60 лв.
(250 кв.м)
област Благоевград гр. Банско
Продажби
област Благоевград
с. Годлево
Къщи
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: