Продава КЪЩА
област Благоевград, гр. Гоце Делчев
с. Ковачевица
100 000 €
195 583.00 лв.

(1 429 €, 2 794.88 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 11:12 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 351 пъти.
Площ:
70 m2
Двор:
--- m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Предлагаме за продажба стара възрожденска къща, която се намира в с. Ковачевица, близо до Гоце Делчев. Къщата е напълно реновирана, като всички кабели и тръби са заменени с нови. Село Ковачевица се намира в западни Родопи и е само на 24 км от Гр. Гоце Делчев.
Къщата, която предлагаме се намира в края на селото и от нея се вижда гората и други съседни къщи. В къщата се влиза от улицата. Веднага следва голям хол на две нива. На първото ниво имаме голямо помещение с две камини и диван. Там е и общата тоалетна. На второто ниво е разположена кухнята с трапезарията. Там има голяма дървена маса за 6 ма. Камината в хола е свързана с радиатори и отоплява цялата къща. От хола се качваме на вторият етаж, където имаме 2 спални, всяка от които е с отделна баня с тоалетна. През общ коридор се излиза на голям балкон с много приятна гледка към съседните къщи и към планината.
Къщата няма двор.
ЗП 70 м2
Особености
Тухла
Интернет връзка
Обзаведен
За контакт:
0898564296

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ИНТЕРПРАЙМ БАНСКО
0898564296
ИНТЕРПРАЙМ БАНСКО logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2013 г.
interprimebansko.imot.bg
Адрес:
област Благоевград, гр. Банско, Банско, ул. Глазне 45
http://www.propertiesinbansko.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област Благоевград, гр. Гоце Делчев
с. Ковачевица
Обява: 1j177815850666758

100 000 €
195 583.00 лв.
История на цената
(1 429 €, 2 794.88 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Благоевград, гр. Гоце Делчев, с. Ковачевица

Виж още имоти от гр. Гоце Делчев или още Къщи в гр. Гоце Делчев, Благоевград
Обяви за имоти Продажби област Благоевград гр. Гоце Делчев Къщи