Продава КЪЩА
област София, гр. Годеч
село Шума
375 000 €
733 436.25 лв.

(1 071 €, 2 094.69 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 11:05 на 1 май, 2026 год.
Обявата е посетена 357 пъти.
Площ:
350 m2
Двор:
600 m2
Етаж:
3
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

ПРИРОДА И СПОКОЙСТВИЕ! УНИКАЛНА ПАНОРАМА! БЕЗКОМПРОМИСНО КАЧЕСТВО!
Представяме Ви чисто нова модерна къща построена в полите на западна Стара планина, където може да се насладите на борова гора, чист въздух, спокойствие и уникални панорами - село Шума се намира на 20 км. от гр. Костинброд и на 35 км. от гр. София.

Разпределение:
-Входно антре с гардероб - /10кв.м./, дневна с кухня и трапезария /70 кв. м./, три бани, две мокри помещения, две тераси /45 и 50 кв.м./
-Четири спални /2 х 25 кв.м./ и /2 х 15 кв.м./
-Последния етаж е отворено пространство от 70 кв.м. с 360 градусова гледка, подходящ за офис или кът за творчество и отдих.
-Изба: 20 кв.м.
-Къщата разполага с две павирани паркоместа в двора и възможност за паркиране на още пет автомобила пред имота.

Допълнителни възможности за клиентите:
-БАРТЕР ЗА АПАРТАМЕНТ В СОФИЯ
-ЗАВЪРШВАНЕ НА КЪЩАТА ДО КЛЮЧ

Изпълнение:
Фасада красива и модерна конструкция от Еталбонд, под която има поставена 10 см. изолация от каменна вата с воал;
Вътрешни стени - гипсокартон с подготвена електрическа мрежа за смарт хоум система;
Вертикална планировка - мрамор, гранит и естествен гръцки камък;
Автоматична поливна система с 32 пръскачки, помпа и капково напояване;
Мълниезащита с изпреварващо действие;
Метална ограда с плъзгаща се врата;

Обадете се сега и цитирайте този код: 51 159
Особености
Тухла
С паркинг
Саниран
За контакт:
0877 52 62 15
Брокер: