Продава ОФИС
област Сливен, гр. Нова Загора
84 000 €
164 289.72 лв.

(1 200 €, 2 347.00 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:42 на 21 май, 2026 год.
Обявата е посетена 10 пъти.
Площ:
70 m2
Етаж:
2-ри от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

АДРЕС недвижими имоти продава просторно помещение 70 кв.м. в центъра на гр. Нова Загора. Разполага с три стаи в преход, кухненски бокс и санитарен възел. Самостоятелен вход. Сменена външна дограма, на пода ламинат, климатик. Продава се с наличното офисно обзавеждане. Намира в центъра на града, близо до държавни и общински институции и организации. Може да се използва като офис, кантора, кабинет или жилище.
Обади се СЕГА и цитирай този код 692301.
Особености
Тухла
За контакт:
0885722803
Агенция:
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ СЛИВЕН
0888 917 912; 0885 722 803; 044/625515;
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ СЛИВЕН logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2009 г.
addresssliven.imot.bg
Адрес:
област Сливен, гр. Сливен, гр. Сливен, ул. Хаджи Димитър 18 А 1
http://www.address.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ОФИС
област Сливен, гр. Нова Загора
Обява: 1g177934932740338

84 000 €
164 289.72 лв.
История на цената
(1 200 €, 2 347.00 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Сливен, гр. Нова Загора

Виж още имоти от гр. Нова Загора или още Офиси в гр. Нова Загора, Сливен
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Сливен гр. Нова Загора Офиси