Продава КЪЩА
област Сливен, с. Мокрен
95 000 €
185 803.85 лв.

(633 €, 1 238.04 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:25 на 21 май, 2026 год.
Обявата е посетена 9 пъти.
Площ:
150 m2
Двор:
2950 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Масивна триетажна къща за гости в подножието на Стара планина. Сградата е монолитна, санирана, след основен ремонт. На партерния етаж е разположена голяма всекидневна с камина, оборудвана с електроуреди кухня и санитарен възел. Вътрешни стълби водят към първия етаж, където има дневна с камина, две спални и санитарен възел. Третият етаж се състои от четири спални. Отоплението е с локално парно. Парцелът е 2940 кв.м. В двора има обособен кът за барбекю, детски кът, басейн и допълнителни постройки.
Разполагаме с ключ за огледи.
Обади се СЕГА и цитирай този код 596224.
Особености
Тухла
За контакт:
0885722803
Агенция:
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ СЛИВЕН
0888 917 912; 0885 722 803; 044/625515;
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ СЛИВЕН logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2009 г.
addresssliven.imot.bg
Адрес:
област Сливен, гр. Сливен, гр. Сливен, ул. Хаджи Димитър 18 А 1
http://www.address.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава КЪЩА
област Сливен, с. Мокрен
Обява: 1j177934831167977

95 000 €
185 803.85 лв.
История на цената
(633 €, 1 238.04 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Сливен, с. Мокрен

Виж още имоти от с. Мокрен или още Къщи в с. Мокрен, Сливен
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Сливен с. Мокрен Къщи