Продава 3-СТАЕН
град Варна, Център
152 200 €
297 677.33 лв.

(1 522 €, 2 976.77 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:39 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 66 пъти.
Площ:
100 m2
Етаж:
7-ми от 7
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

🏡 Тристаен апартамент за продажба в района на Колхозен пазар, гр. Варна

Представяме ви просторен и функционален многостаен апартамент в новострояща се сграда, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на Варна Колхозен пазар. Имотът е отличен избор както за голямо семейство, така и за покупка с инвестиционна цел. Със своята удобна локация, правилно разпределение и модерно строителство, това жилище предлага комфорт, практичност и отличен градски начин на живот. 🏙️

🔹 Вид имот:Тристаен

🔹 Локация: гр. Варна, район Колхозен пазар

🔹 Година на построяване: 2026 г.

🔹 Етап: пред Акт 15

🔹 Цена: 150 220

🔹 Обща площ: 100 кв.м

📐 Разпределение:

🔸 3

🔸 2 спални

🔸 2 балкона

🔸 1 баня с тоалетна

🏢 Допълнителни предимства:

🔹 Асансьор

🔹 Мазе

🔹 Нова сграда с модерна визия

🔹 Практично вътрешно разпределение

🔹 Подходящ за лично ползване или отдаване под наем

🌞 Жилището предлага отлична възможност да създадете уютен и съвременен дом по ваш вкус. Просторът и добрата организация на помещенията го правят изключително подходящ за семейства, които търсят удобство и спокойствие в градска среда. Двата балкона осигуряват допълнителна светлина и приятно външно пространство за отдих. 🪴

📍 Районът Колхозен пазар е изключително комуникативен, с бърз достъп до централната част на Варна, магазини, училища, спирки на градски транспорт и всички ежедневни удобства.

📍 Кварталът е предпочитан за живеене заради оживената градска среда, добрата инфраструктура и близостта до всичко необходимо за комфортен начин на живот.