Продава 3-СТАЕН
град Варна, Кайсиева градина
165 490 €
323 670.31 лв.

(2 236 €, 4 373.24 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:27 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 39 пъти.
Площ:
74 m2
Етаж:
5-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

🏡 **Продава се 3-стаен апартамент в гр. Варна, кв. Кайсиева градина** 🏡

✨ Представяме Ви чудесна възможност за покупка на **ново, функционално и светло жилище**, разположено в един от добре устроените квартали на Варна **Кайсиева градина**. Имотът е с **обща площ от 74 кв.м** и се намира в **сграда ново строителство от 2025 г.**, което гарантира модерно изпълнение, съвременни технологии и отлична енергийна ефективност.

💶 **Цена:** **165 500 **

📋 **Основни характеристики на имота:**

- 🛏️ **Тип имот:** 3-стаен апартамент

- 📍 **Локация:** гр. Варна, кв. Кайсиева градина

- 📐 **Обща площ:** 74 кв.м

- 🏗️ **Година на построяване:** 2025 г.

- 💰 **Цена:** 165 500

🌟 **Предимства на имота:**

- ✅ Отлично разпределение, подходящо както за семейно жилище, така и за инвестиция

- ✅ Просторни и светли помещения

- ✅ Ново строителство с модерна визия и качествени материали

- ✅ Имот с голям потенциал за уютен и съвременен дом

- ✅ Подходящ за лично ползване или отдаване под наем

🏠 Жилището предлага комфортна среда за живот, като съчетава **добра квадратура, функционалност и отлична градска локация**. Това е прекрасен избор за хора, които търсят **нов дом в развиващ се район** с удобен достъп до основни пътни артерии и ежедневни удобства. 🔑

🌳 **За квартала Кайсиева градина:**

Кварталът е предпочитан заради добрата си комуникация с останалите части на града, наличието на магазини, училища, детски градини и удобен градски транспорт. 🚌