Продава 2-СТАЕН
град София, Захарна фабрика
ул. Кукуш
150 000 €
293 374.50 лв.

(2 143 €, 4 191.34 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:05 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 341 пъти.
Площ:
70 m2
Етаж:
6-ти от 12
Строителство:
ЕПК, Въведен в експлоатация 1990 г.

Описание на имота:

Предлагаме за продажба много хубав просторен двустаен апартамент от хубавото старо строителство, което спокойно може да се преобрази в съвременен тристаен апартамент. Площта на имота е чисти 70 кв. м без общи части и тераса.
Представлява входно антре с широк вграден гардерор, голяма самостоятелна кухня и помощно помещение, самостоятелна спалня с балкон, отделна всекидневна.
Сградата е ЕПК, а апартаментът е на среден 6ти етаж. Има прекрасна гледка и е със западно изложение.
В сградата няма Тец, но има централна топла вода. Отоплението може да се реши на ток-с радиатори или климатици.
Апартаментът се нуждае от осъвременяване, но може да се обживее и във вида, в който е на снимките.
Интересен имот с потенциал.
За повече информация и огледи сме на разположение.
Особености
ЕПК
Асансьор
С паркинг
За ремонт
За контакт:
0888496441

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ВАСТ 2000
02/986-34-54; 0888 496 441: 0888/920-947;0899 92 93 99
ВАСТ 2000 logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2003 г.
vast2000.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. Л.Каравелов 8
http://WWW.VAST2000.COM
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Захарна фабрика
ул. Кукуш
Обява: 1b177874951856287

150 000 €
293 374.50 лв.
История на цената
(2 143 €, 4 191.34 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Захарна фабрика, ул. Кукуш

Виж още имоти от София или още Двустайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град София Захарна фабрика Двустайни апартаменти