Продава 2-СТАЕН
град София, Надежда 3
128 000 €
250 346.24 лв.

(2 000 €, 3 911.66 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 8:51 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 193 пъти.
Площ:
64 m2
Етаж:
3-ти от 4
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2028 г.

Описание на имота:

'Явлена'- Изток продава на ТОП ЦЕНА, нов бутиков жилищен проект в Надежда 3.
Намира се в пряка на ул. Хан Кубрат , срещу бар-грил COCOS и в близост до Шкода-Надежда.
Хипермаркети Кауфланд и Лидъл ,спирки на градски транспорт, детски градини и училища на пешеходно разстояние.

Двустаен апартамент с РЗП 64 кв.м. /чиста площ 51 кв.м./, състоящ се от една спалня 12 кв.м., хол с кухненски бокс 24 кв.м. , баня и тоалетна.
Луксозни общи части, дограми и входни врати

Изложение |югозапад

ж.к. Надежда 3
Етап - първа копка.

Схема на плащане:
Предварителен договор: 30%
Гъвкава схема на остатъка от плащане.

Отопление с климатици.
Възможност за довършване до ключ.

Подземни гаражи - 27 000 евро
Надземни паркоместа - 20 000 евро
Съдействие за отпускане на кредит и ниски лихви от всички водещи банки като услугата е безплатна, за нашите клиенти.

Работим с утвърдени юристи в сферата на недвижимите имоти за да сте спокойни във Вашата сделка,и да удовлетворим желанията Ви по най добрия начин.

(yavlenaCOM/169844).
Особености
Тухла
Асансьор
С гараж
С паркинг
Саниран
За контакт:
0892515991
Брокер:
Анчо Митев
0882/222 321, 02/45 11 827
Офис: Явлена Изток
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ЯВЛЕНА ИЗТОК
02 45 11 827
ЯВЛЕНА ИЗТОК logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2002 г.
yavlena_iztok.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр. София, бул. Цариградско шосе 16, бл. 11