Строителна фирма INFINITY представя бутикова сграда GEO, находяща се в кв.'Гео Милев', ул. Христо Максимов No 32-38. Тихо и спокойно място, само на 400 метра от парк Гео Милев в близост до пазар Ситняково, Румънското посолство, МОЛ Сердика и новостроящата се метростанция.
Жилищата на по-високите етажи ще предоставят приятна гледка и панорама. Вярваме, че всеки един от нас влага много емоции в избора на нов собствен дом, който да отговаря на индивидуалните му изисквания и да осигурява уют и спокойствие. Полагайки максимални усилия при проектирането и изпълнението на сградите ни, ние предлагаме функционални апартаменти с разнообразни квадратури, който да отговарят на изискванията и на най-взискателните клиенти. Като професионалисти в работата си ние се фокусираме върху изграждането и на най-малкия детайл с висока прецизност и професионализъм.За гарантиране на сигурността и спокойствието на всички обитатели в сградата ще бъдат инсталирани камери за 24 часово видеонаблюдение на външните площи пред сградата. Качественото изпълнение на сградата е гарантирано от дългогодишния опит в строителството на нашия екип, изградената система за контрол на качеството и използването на съвременни технологии и материали от световно известни производители. Специално за тази сграда сме предвидили и подови шумоизолации, климатичен път, луксозна домофонна система, масивни блиндирани входни врати СОЛИД, асансьор Шиндлер, дограма Рехау. Конструкцията е монолитна скелетно-безгредова конструкция съставена само от плочи и носещи стоманобетонни шайби и колони, което осигурява на клиентите максимални възможности за индивидуалното разпределение на помещенията в апартаментите. Част от фасадата на сградата ще бъдат изпълнени с цялостна интегрирана топлоизолационна система на фирма BAUMIT Австрия, включваща 15 см топлоизолационни плочи EPS, армираща стъкло-текстилна мрежа, шпакловъчна маса Klebespachtel, грунд и завършваща структурна мазилка. Обръщането на дограмата е с 5 см екструдиран полистирол ХPS. Всички ъгли по фасадата са защитени с ръбохранители, като над отворите за фасадна дограма и при еркери, защитния профил е с водооткап.Отделни части от фасадата ще бъдат изпълнени с окачена фасада от фиброциментни панели. Mатериалът е пълна устойчивост на замръзване и висок клас на пожароустойчивост. Монтирани алуминиеви радиатори на самостоятелни отоплителни кръгове свързани към обща колекторна кутия пред апартамента, като температурата се регулира индивидуално за всички помещения. Отоплителната инсталация е с петслойни полиетиленови тръби с алуминиева вложка, изтеглени в гофрирани тръби в подовата замазката. За всеки един от апартаментите са осигурени индивидуални измервателни уреди за електроенергия, монтирани извън сградата, водомери за студена и топла вода и топломери в общите коридори.Интернет изводи до всеки апартамент с разклонения до дневни, кабинети и спални помещения с оптичен кабел.
ИНФИНИТИ открива индивидуални партиди за ток, топлинна енергия, топла и студена вода на името на всеки собственик.ИНФИНИТИ поема гаранцията на всички изпълнени строителни и монтажни работи на сградата включително покривна хидроизолация, топлоизолационна система BAUMIT и шесткармерната дограма за период от 5 години от издаването на разрешение за ползване.Качественото изпълнение на нашите обекти и опазването на околната среда са главни приоритети на ИНФИНИТИ и в компанията са въведени Системи за управление на качеството и Системи за управление и опазване на околната среда.
ВСЕКИ КЛИЕНТ ЗА НАС Е ВАЖЕН И ПОДХОЖДАМЕ ИНДИВИДУАЛНО, така както всяка сграда за нас е много важна и осъзнаваме знаечението което оставяме в историята.
За повече информация консултанте ни са на ваше разположение, не се колебайте да се свържете с нас!
https://infinityproperty.bg/
[email protected]0700 700 95
Очакваме ви!