Дава под Наем ФРИЗЬОРСКИ/КОЗМЕТИЧЕН САЛОН
град София, Младост 4
2 000 €
3 911.66 лв.

(9.09 €, 17.78 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:52 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 40 пъти.
Площ:
220 m2
Етаж:
Партер от 8

Описание на имота:

ТОП ЛОКАЦИЯ!

'РЕНОМЕ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ' предлага под наем просторен БИЗНЕС ИМОТ с отлична видимост и комуникативна локация в гр. София, ж.к. Младост 4.

Локация: ж.к. Младост 4, бл. 438, вх. 6
Площ: 220 кв.м
Етаж: 1

Разпределение и характеристики:

6 големи и функционални помещения

Подходящ за:
магазин, шоурум, офис, салон за красота, учебен център, кантора и други дейности.

✔ Коректен наемодател
✔ Отдава се дългосрочно
✔ Възможност за гратисен период
За повече информация и огледи се обадете на тел. 0899589205
Особености
СОТ
Климатик
Окабеляване
Видео наблюдение
Контрол на достъпа
За контакт:
0899589205

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Стамен Казълов
0899589205
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
РЕНОМЕ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
0878887896
РЕНОМЕ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ logo
В imot.bg от 2024 г.
renommee.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул.Георги Обретенов 6
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем ФРИЗЬОРСКИ/КОЗМЕТИЧЕН САЛОН
град София, Младост 4
Обява: 2u177884953087864

2 000 €
3 911.66 лв.
История на цената
(9.09 €, 17.78 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Младост 4

Виж още наеми от София или още Бизнес имоти в София

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Младост 4 Наеми на Бизнес имоти