Дава под Наем ЛЕКАРСКИ КАБИНЕТ
град Пловдив, Център
ВМИ
500 €
977.92 лв.

(7.04 €, 13.77 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:28 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 56 пъти.
Площ:
71 m2
Етаж:
1-ви от 7

Описание на имота:

Оферта 69471: Предлагаме под наем чисто нов кабинет, разположен в един от най-предпочитаните райони за медицинска и козметична дейност в непосредствена близост до ВМИ, на бул. Васил Априлов .
Имотът е завършен до ключ, с изцяло ново обзавеждане и климатик, осигуряващ комфорт през всички сезони. Подходящ е за лекарски кабинет, стоматологична практика, козметично студио, терапевтичен център или друг тип специализирана дейност.
Към наемната цена е включено и ПАРКОМЯСТО в двора голямо удобство за района.
Локацията предлага отлична видимост, лесен достъп и удобен транспорт, което я прави изключително подходяща за развиване на успешна практика.ВИЖТЕ ОЩЕ ИЗГОДНИ ОФЕРТИ НА https://www.kondorimoti.com/ С ЕЖЕДНЕВНА АКТУАЛИЗАЦИЯ!
За контакт:
0894343353

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Теодор Банев
894343353
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
0897 777 032 , 0893 554 200;
КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2004 г.
kondor.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, ул.Петко Д.Петков 23,ет.4 /до ТЦ Гранд/
http://www.kondorimoti.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем ЛЕКАРСКИ КАБИНЕТ
град Пловдив, Център
ВМИ
Обява: 2u177875448331512

500 €
977.92 лв.
История на цената
(7.04 €, 13.77 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Център, ВМИ

Виж още наеми от Пловдив или още Бизнес имоти в Пловдив

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Пловдив Наеми в Център Наеми на Бизнес имоти