Дава под Наем САМОСТОЯТЕЛНА СГРАДА
област Бургас, гр. Свети Влас
ул. Русалка
5 000 €
9 779.15 лв.

(12.5 €, 24.45 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 19:21 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 38 пъти.
Площ:
400 m2
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Предлагаме на Вашето внимание къща на четири етажа с гледка море в гр. Свети Влас, ул. Русалка със следното разпределение:
- Ниво нула - ресторант обзаведен с оборудвана кухня, 2 броя санитарни помещения за клиенти, 2 стаи за персонал, складови помещения, санитарен възел за персонал, гараж 26м2.
- Ниво ет.1 - 89м2 - апартамент с хол с кухненски бокс, две отделни спални и два санитарни възела, тераси към хола и към едната спалня;
- Ниво ет.2 - 89м2 - апартамент с три спални помещение и два санитарни възела, тераси.
- Мезонет ет.3 и ет.4 - 81м2 на първо ниво и 50м2 на второ ниво. Първо ниво - просторен хол с мека мебел, секция и ТВ, оборудван кухненски бокс, трапезария, баня с тоалетна, обзаведена спалня с тераса, и втора панорамна тераса пред трапезарията с гледка море. Второ ниво - просторна спалня с гардеробна, санитарен възел, панорамна тераса с гледка море.
Цялата къща е обзаведена и оборудвана. Всички помещения разполагат с климатици и външни ролетни щори. В парцела могат да се обособят 4-5 броя парко места.
За повече информация и огледи - водещ брокер - Мария Митева +359 888 88 7360
За контакт:
0888887360
Агенция:
ХОУМ ЕНД БИЗНЕС КОНСУЛТ ООД
0888 88 73 60; 0896181858
ХОУМ ЕНД БИЗНЕС КОНСУЛТ ООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2013 г.
hbconsult.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, Coфия, ул. 'Казбек' 35А, офис 2 /партер/
http://www.hbconsult.bg, https://www.facebook.c