Дава под Наем АВТОСЕРВИЗ
град София, с. Чепинци
3 500 €
6 845.41 лв.

(1.22 €, 2.39 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:54 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 76 пъти.
Площ:
2867 m2

Описание на имота:

🏢🚗 Бизнес имот под наем 3 дка с офис, сервизни помещения и голям паркинг

Revia недвижими имоти отдава под наем напълно подготвен бизнес имот, готов за работа от първия ден.

📐 Площ: около 3 декара

📍 Отлична локация с бърз излаз към Околовръстен път

Имотът разполага с:

✔ офис сграда (оборудвана интернет, окабеляване, камери, осветление, климатици)

✔ складова база

👉 Вземаш и започваш работа без излишни инвестиции

📈 Логистично силна локация с удобен достъп за клиенти и доставки

📞 📞 За повече информация и оглед обади се и цирирай този код:71292

Отговорен брокер: Антония Миланова 0899 122 354
За контакт:
0876594636
Брокер:
Антония Миланова
0899122354
Офис: София
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
РЕВИА РЕАЛ ЕСТЕЙТ
0899122354
РЕВИА РЕАЛ ЕСТЕЙТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
revia.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул. България 81
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем АВТОСЕРВИЗ
град София, с. Чепинци
Обява: 2u177824487575886

3 500 €
6 845.41 лв.
История на цената
(1.22 €, 2.39 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, с. Чепинци

Виж още наеми от София или още Бизнес имоти в София

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в с. Чепинци Наеми на Бизнес имоти