Дава под Наем МЯСТО
град Плевен, Индустриална зона - Запад
Метро
400 €
782.33 лв.

(0.4 €, 0.78 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:58 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 39 пъти.
Площ:
1000 m2
Регулация:
ДА
Ток:
НЕ
Вода:
НЕ

Описание на имота:

Оферта 2010.

М Пропърти Консулт отдава под наем място в Западна индустриална зона, оградено е с масивна ограда и е близо до Метро. Подходящо е за ТИР паркинг. Общото място е 6 декара чиста площ.
За Повече информация: 0887981616
За контакт:
0887981616
Агенция:
М ПРОПЪРТИ КОНСУЛТ
0882225537
М ПРОПЪРТИ КОНСУЛТ logo
В imot.bg от 2025 г.
mpropertyconsult.imot.bg
Адрес:
област Плевен, гр. Плевен, гр. Плевен, Синия Комплекс, ул. Васил Левски 185, ет.4
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем МЯСТО
град Плевен, Индустриална зона - Запад
Метро
Обява: 2s177875629141512

400 €
782.33 лв.
История на цената
(0.4 €, 0.78 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Плевен, Индустриална зона - Запад, Метро

Виж още наеми от Плевен или още Места в Плевен

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Плевен Наеми в Индустриална зона - Запад Наеми на Места