Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Дава под Наем ПРОМ. ПОМЕЩЕНИЕ
област Пловдив, с. Брестник
Виж карта
500 €
977.92 лв.
(3.85 €, 7.53 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 17:39 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена
32
пъти.
Площ:
130 m
2
Моята бележка
(видима само за Вас)
Моята оценка
(видима само за Вас)
Съобщи за нередност
и блокирай Агенцията
03:05 ч., 22.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
03:05 ч., 22.05.2026
Описание на имота:
ОТДАВА СЕ ПРОМ. ПОМЕЩЕНИЕ В НАЧАЛОТО НА С.БРЕСТНИК
130 кв.м.
Трифазен ток
СОТ
Голям портал за камион
4 м. таван
Ограден двор
Особености
С паркомясто
СОТ
Видео наблюдение
За контакт:
0897755007
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
област Пловдив, с. Брестник
Обява: 2q177859656806230
500 €
977.92 лв.
История на цената
(3.85 €, 7.53 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0897755007
или
още Пром. помещения в с. Брестник, Пловдив
Още обяви в imot.bg
Дава под наем ПРОМ. ПОМЕЩЕНИЕ
2 100 €
4 107.24 лв.
(700 кв.м)
област Пловдив с. Йоаким Груево
Дава под наем ПРОМ. ПОМЕЩЕНИЕ
900 €
1 760.25 лв.
(300 кв.м)
област Пловдив гр. Асеновград
Дава под наем ПРОМ. ПОМЕЩЕНИЕ
938 €
1 834.57 лв.
(375 кв.м)
област Пловдив гр. Раковски
Дава под наем ПРОМ. ПОМЕЩЕНИЕ
3 200 €
6 258.66 лв.
(800 кв.м)
област Пловдив с. Войводиново
Дава под наем ПРОМ. ПОМЕЩЕНИЕ
325 €
635.64 лв.
(210 кв.м)
област Пловдив с. Труд
Дава под наем ПРОМ. ПОМЕЩЕНИЕ
2 000 €
3 911.66 лв.
(240 кв.м)
област Пловдив с. Малък чардак
Дава под наем ПРОМ. ПОМЕЩЕНИЕ
562.42 €
1 100 лв.
(540 кв.м)
област Пловдив гр. Карлово
Дава под наем ПРОМ. ПОМЕЩЕНИЕ
4 000 €
7 823.32 лв.
(735 кв.м)
област Пловдив с. Труд
Наеми
Наеми в област Пловдив
Наеми в с. Брестник
Наеми на Промишлени помещения
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: