Дава под Наем ПАРКОМЯСТО
град Русе, Ялта
ул. Ниш
150 €
293.37 лв.

(6.82 €, 13.34 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 14:45 на 21 май, 2026 год.
Обявата е посетена 12 пъти.
Площ:
22 m2
Етаж:
ниво -1 от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти 'Гарвалов' дава под наем подземен гараж по ул. Ниш.
Имота е с квадратура от 22 кв.м. и лесен заход.
За повече информация и огледи тел. 0878842459, 0988798848.
Особености
Ток
Осветен
За контакт:
0878842459
Агенция:
Гарвалов
082/87-44-25, 0878/84-24-59, 0988798848
Гарвалов logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2005 г.
garvalov.imot.bg
Адрес:
област Русе, гр. Русе, ул. 'Църковна Независимост' 11, магазин номер 1, партер
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем ПАРКОМЯСТО
град Русе, Ялта
ул. Ниш
Обява: 2p177936393194986

150 €
293.37 лв.
(6.82 €, 13.34 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Русе, Ялта, ул. Ниш

Виж още наеми от Русе или още Гаражи, паркоместа в Русе

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Русе Наеми в Ялта Наеми на Гаражи, паркоместа