Дава под Наем ПАРКОМЯСТО
град София, Витоша
ул. Трифон Кунев
100 €
195.58 лв.

(4 €, 7.82 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:32 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 57 пъти.
Площ:
25 m2
Етаж:
Партер от 4

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти предлага под наем надземно паркомясто, разположено във вътрешен двор на сграда на ул. Трифон Кунев 5 . За организиране на оглед позвънете на посочените телефони.
0876560755 - Илияна Тотевска, 0876606678 - Мартин Вутов;
Особености
Контрол на достъпа
За контакт:
0876606678

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
УПРАВЛЕНИЕ ПРОДАЖБА НА ИМОТИ
0876606678
УПРАВЛЕНИЕ ПРОДАЖБА НА ИМОТИ logo
В imot.bg от 2024 г.
upi15.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, Бул. Христо Ботев 77 ет.1 ап.1
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем ПАРКОМЯСТО
град София, Витоша
ул. Трифон Кунев
Обява: 2p177911114059406

100 €
195.58 лв.
История на цената
(4 €, 7.82 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Витоша, ул. Трифон Кунев

Виж още наеми от София или още Гаражи, паркоместа в София

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Витоша Наеми на Гаражи, паркоместа