Дава под Наем ПАРКОМЯСТО
град София, Дружба 2
120 €
234.70 лв.

(6 €, 11.73 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:59 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 59 пъти.
Площ:
20 m2
Етаж:
1-ви от 8

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти 'SPG Real Estate' отдава паркомясто в ж.к. Дружба 2.

Градски комплекс АТАНА - Trace Properties, бул. проф. Цветан Лазаров 96

Входа към паркинга е откъм ул. Обиколна, автоматичен асансьор.

За огледи и повече информация: +359895636043; +359886792270

Особености
Автоматична врата
Асансьор
Контрол на достъпа
Осветен
За контакт:
0895636043
Агенция:
ЕС ПИ ДЖИ РИЪЛ ЕСТЕЙТ
0886792270
ЕС ПИ ДЖИ РИЪЛ ЕСТЕЙТ  logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
spgrealestate.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. Борово 52
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем ПАРКОМЯСТО
град София, Дружба 2
Обява: 2p177865914963502

120 €
234.70 лв.
История на цената
(6 €, 11.73 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Дружба 2

Виж още наеми от София или още Гаражи, паркоместа в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Дружба 2 Наеми на Гаражи, паркоместа