Дава под Наем ГАРАЖ
град Варна, Победа
127.82 €
250 лв.

(6.08 €, 11.9 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 16:13 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 3 пъти.
Площ:
21 m2
Етаж:
ниво -1 от 9

Описание на имота:

Самостоятелен Гараж подходящ и за големи автомовили ! Удобен Достъп ! Видеонаблюдение !

Детайлна информация на : www.novdom1.bg - Реф. : 77702

Гараж под наем в Фемили Гардън. Удобно маневрено пространство, подходящо и за големи автомобили. Комплекса е снабден с контролиран достъп и видеонаблюдение.

Страхотна локация: Лесен и бърз достъп до главни пътни артерии, административни учреждения, спирки, училища, детски градини и площадки, големи супермаркети, козметични студия и заведения.

Консултант Недвижими Имоти : Силвия Георгиева 0876600880
Особености
Автоматична врата
Контрол на достъпа
Отделен електромер
Ток
Осветен
За контакт:
0876600880
Брокер:
Силвия Георгиева
0876/600880 052/460 496
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
НОВ ДОМ 1
052 999 669
НОВ ДОМ 1  logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2011 г.
novdom1.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, бул. Вл. Варненчик 81 ет2 /бул 8-ми Приморски полк 83 ет1
http://www.novdom1.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем ГАРАЖ
град Варна, Победа
Обява: 2p171862079400629

127.82 €
250 лв.
История на цената
(6.08 €, 11.9 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Победа

Виж още наеми от Варна или още Гаражи, паркоместа във Варна

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Варна Наеми в Победа Наеми на Гаражи, паркоместа