Дава под Наем СКЛАД
град Варна, Западна промишлена зона
4 100 €
8 018.90 лв.

(4.1 €, 8.02 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 15:09 на 22 май, 2026 год.
Обявата е посетена 13 пъти.
Площ:
1000 m2

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти THE HOME ESTATE предлага под наем СКЛАДОВО ПОМЕЩЕНИЕ в района на ЗАПАДНА ПРОМИШЛЕНА ЗОНА . Подходящо е за складова дейност, логистика, дистрибуция или производство.
Номер на обявата: 36021.
За повече информация и огледи: 0888 803 269
За контакт:
0888803269

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ХОУМЕСТЕЙТ
0888803269
ХОУМЕСТЕЙТ logo
В imot.bg от 2024 г.
thehomeestate.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, площад Лаврентий 3
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем СКЛАД
град Варна, Западна промишлена зона
Обява: 2o177945177643023

4 100 €
8 018.90 лв.
История на цената
(4.1 €, 8.02 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Западна промишлена зона

Виж още наеми от Варна или още Складове във Варна

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Варна Наеми в Западна промишлена зона Наеми на Складове