Дава под Наем СКЛАД
град Плевен, Индустриална зона
300 €
586.75 лв.

(3 €, 5.87 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:40 на 24 април, 2026 год.
Обявата е посетена 49 пъти.
Площ:
100 m2
Етаж:
Партер от 1
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Оферта 10339.
Отдава под наем 100 кв.м. склад с рампа в Индустриална зона. Има обособен офис с кухненска част и санитарен възел. Към склада има и допълнително помещение, което може да се използва за охладителен склад.
За повече информация 0882225537.
За контакт:
0882225537
Агенция:
М ПРОПЪРТИ КОНСУЛТ
0882225537
М ПРОПЪРТИ КОНСУЛТ logo
В imot.bg от 2025 г.
mpropertyconsult.imot.bg
Адрес:
област Плевен, гр. Плевен, гр. Плевен, Синия Комплекс, ул. Васил Левски 185, ет.4
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем СКЛАД
град Плевен, Индустриална зона
Обява: 2o177702363922063

300 €
586.75 лв.
История на цената
(3 €, 5.87 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Плевен, Индустриална зона

Виж още наеми от Плевен или още Складове в Плевен

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Плевен Наеми в Индустриална зона Наеми на Складове