Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
550 €
1 075.71 лв.,, Дава под Наем КЪЩА, област Пловдив, с. Марково
Площ: 100 кв.м, Частно лице, Етаж: 2,
Дава под Наем КЪЩА
област Пловдив, с. Марково
Виж карта
550 €
1 075.71 лв.
(5.5 €, 10.76 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 17:17 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена
45
пъти.
Площ:
100 m
2
Двор:
500 m
2
Етаж:
2
Моята бележка
(видима само за Вас)
Моята оценка
(видима само за Вас)
Съобщи за нередност
и блокирай Агенцията
15:44 ч., 20.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
15:44 ч., 20.05.2026
Описание на имота:
Давам под наем къща с двор в село Марково. Състояние на имота - виж снимките. Цена - 550 евро на месец. За детайли моля позвънете на посочения телефон.
За контакт:
0888638770
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
област Пловдив, с. Марково
Обява: 2k177911329483382
550 €
1 075.71 лв.
История на цената
(5.5 €, 10.76 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0888638770
Дава под наем КЪЩА
1 600 €
3 129.33 лв.
(300 кв.м)
област Пловдив с. Марково
Дава под наем КЪЩА
1 450 €
2 835.95 лв.
(175 кв.м)
област Пловдив с. Марково
Дава под наем КЪЩА
1 800 €
3 520.49 лв.
(300 кв.м)
област Пловдив с. Марково
Дава под наем КЪЩА
1 800 €
3 520.49 лв.
(180 кв.м)
област Пловдив с. Марково
Дава под наем КЪЩА
999 €
1 953.87 лв.
(120 кв.м)
област Пловдив с. Марково
Дава под наем КЪЩА
1 250 €
2 444.79 лв.
(130 кв.м)
област Пловдив с. Марково
Дава под наем КЪЩА
1 300 €
2 542.58 лв.
(100 кв.м)
област Пловдив с. Войводиново
Дава под наем КЪЩА
649 €
1 269.33 лв.
(140 кв.м)
област Пловдив с. Извор
Наеми
Наеми в област Пловдив
Наеми в с. Марково
Наеми на Къщи
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ
|
SMS КОДОВЕ
|
ПОМОЩ
|
ОБЩИ УСЛОВИЯ
|
РЕКЛАМА
|
ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
|
КАРТА НА САЙТА
|
Резон Медия
|
Автомобили
|
Работа
|
Новини
|
Обяви
2002-2026 ® Copyright imot.bg
©
imot.bg
ползва и препоръчва
хостинг услугите
на
Следвайте ни в: