Дава под Наем КЪЩА
област Пловдив, с. Извор
715 €
1 398.42 лв.

(7.15 €, 13.98 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:08 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 75 пъти.
Площ:
100 m2
Двор:
200 m2

Описание на имота:

Имот 19285 Трейд Хаус недвижими имоти предлага под наем 🏡 двуетажна къща на 20км от гр. Пловдив.

На разположение на бъдещите наематели са два етажа:

▪ 1-ви етаж ТРИ спални, ( като 2 от тях ще се обзаведат спрямо необходимостта на наемателя) две бани с тоалетни

▪ 2-ри етаж хол и тераса + кухня

За контакт:
0893470164

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ТРЕЙД ХАУС ПЛОВДИВ
0899703033
ТРЕЙД ХАУС ПЛОВДИВ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2009 г.
trade-house88.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул. Марица 69 ет 1 офис 2
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем КЪЩА
област Пловдив, с. Извор
Обява: 2k177814491256861

715 €
1 398.42 лв.
История на цената
(7.15 €, 13.98 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Пловдив, с. Извор

Виж още наеми от с. Извор или още Къщи в с. Извор, Пловдив
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в област Пловдив Наеми в с. Извор Наеми на Къщи