Дава под Наем КЪЩА
град Варна, к.к. Чайка
700 €
1 369.08 лв.

(8.24 €, 16.12 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 15:50 на 1 октомври, 2025 год.
Обявата е посетена 2810 пъти.
Площ:
85 m2
Двор:
60 m2
Етаж:
1

Описание на имота:

БУЛ ИМОТ отдава под наем новообзаведена дизайнерски къща с една спалня в затворен комплекс 'ФОРЕСТ КЛУБ'! Разположена в близост до природен парк, заобиколени от зеленина. Изгражда се СПА център, целогодишно отопляеми басейни, ресторант, оборудвани детски и спортни площадки, както и места за отдих сред обмислен ландшафтен дизайн. Къщата е с удобно разпределение и панорамни прозорци с изглед към гората, както и самостоятелна тераса, където цялото семейство може да релаксира на чист въздух. С ВЛЮЧЕНО ПАРКОМЯСТО В ЦЕНАТА!! За огледи и информация Ивелина Йорданова 0890999924.
За контакт:
0890999924
Брокер:
Ивелина Йорданова
0897885152
Офис: гр.Варна, ул.Цар Асен 12
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
БУЛ ИМОТ
0897 885152
БУЛ ИМОТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2003 г.
bulimot.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул. 'Цар Асен' 12
http://www.bulimot.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем КЪЩА
град Варна, к.к. Чайка
Обява: 2k173677879484809

700 €
1 369.08 лв.
История на цената
(8.24 €, 16.12 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, к.к. Чайка

Виж още наеми от Варна или още Къщи във Варна

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Варна Наеми в к.к. Чайка Наеми на Къщи