Дава под Наем ЕТАЖ ОТ КЪЩА
град Пловдив, Център
600 €
1 173.50 лв.

(7.5 €, 14.67 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 18:01 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 72 пъти.
Площ:
80 m2
Етаж:
2-ри от 2
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg
Представяме под наем етаж от къща/тристаен апартамент в район Капана, в Пловдив. Удобна локация на ул. 'Железарска', в близост до магазини и заведения.

Имотът с обща площ от 80 кв.м е разположен на 2-ри етаж от 2 в стара тухлена сграда без асансьор и с контролиран достъп.

Разпределение:
всекидневна;
две преходни спални;
самостоятелна кухня;
баня с тоалетна;
панорамна покрита тераса 20 кв.м на трето ниво.

Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за живеене като мебели и ел. уреди. Разполага с два климатика Daikin за отопление и охлаждане, както и оптичен интернет.

Има възможност да се наеме и гараж на цена 150 евро (293 лв.).

Очакваме Вашето запитване

Ако желаете да организирате оглед на имот, който Ви интересува, или да посетите някой от нашите офиси, моля свържете се с нас. За да уговорите ден и час за среща или оглед, можете да се обадите на посочения в обявата телефон или да изпратите запитване чрез електронната поща. Нашият консултант ще Ви съдейства с всички необходими подробности и ще уговори удобно за Вас време.

Търсите подходящия за Вас имот?

Не се колебайте да се свържете с нас и да ни разкажете за Вашите нужди и предпочитания. Нашият екип ще проведе задълбочено проучване на пазара, за да Ви предложи имоти, които точно отговарят на Вашите критерии. Разполагаме с изключително портфолио от висококачествени и ексклузивни жилища, които са достъпни само за нашите клиенти. За да сте първите, които ще получите информация за тях свържете се с нас.